Skip to main content
Print Logo
Používáte starší prohlížeč, který nejsme schopni plně podporovat. Vaše zkušenosti s našimi stránkami mohou být méně než optimální vzhledem k našemu zaměření na výkon, bezpečnost a spolehlivost. Zvažte upgrade vašeho prohlížeče, pokud máte problémy s použitím našeho webu. Dozvědět se více

Zásady vrácení, náhrad a výměn

Snažíme se o 100% spokojenost zákazníků, a proto vám nabízíme možnost vrátit jakýkoli produkt zakoupený u nás formou obchodního úvěru, vrácení peněz či výměnou.

Pokud nejste spokojeni s vaší objednávkou, obraťte se na náš tým podpory do tří (3) pracovních dnů od doručení. Poskytneme vám návratnou přepravní nabídku a poradíme vám ohledně případné ztráty trhu. Po vaší autorizaci vám vystavíme štítky na vrácení a jakmile obdržíme vrácené zboží, budeme pokračovat s vydáním obchodního úvěru, vrácením peněz či výměnou, jak bylo dohodnuto.

Všechny položky musí být v původním obalu a v původním stavu. Vyhrazujeme si právo odmítnout vrácené zboží, které nesplňuje tyto podmínky. Poplatky za původní objednávku jsou nevratné. Máte zodpovědnost za úhradu dopravy vrácené zásilky, nákladů na pojištění i ztráty na trhu. Pokud se rozhodnete přepravit zásilku alternativní metodou a/nebo pošlete zásilku nepojištěnou, přijímáte odpovědnost za ztrátu nebo škodu na těchto vrácených zásilkách. Neschválené navrácené zásilky mohou být odmítnuty a vráceny odesílateli. Při vrácení peněz kreditní kartou nebo prostřednictvím služby PayPal bude účtován poplatek za obnovení 4%. Vyhrazujeme si právo na vrácení peněz, pokud není k dispozici vhodná výměna.