Skip to main content
Print Logo
Používáte starší prohlížeč, který nejsme schopni plně podporovat. Vaše zkušenosti s našimi stránkami mohou být méně než optimální vzhledem k našemu zaměření na výkon, bezpečnost a spolehlivost. Zvažte upgrade vašeho prohlížeče, pokud máte problémy s použitím našeho webu. Dozvědět se více

Naše záruka nejlepších cen zajišťuje, že u nás vždy dostanete tu nejlepší cenu.

Pokud najdete u jiného autorizovaného prodejce drahých kovů nižší inzerovanou cenu, prodáme vám zboží za stejnou cenu (včetně příslušných poplatků a nákladů na přepravu) a nabídneme vám lepší obchod.

Poté, co naši pracovníci ověří, zda je položka na skladě a připravena k okamžitému prodeji a dodání za inzerovanou cenu, PŘIZPŮSOBÍME SE. Zavolejte nám a objednejte si.

Inzerovaný předmět musí být stejné značky a modelu jako zakoupený produkt; rovněž musí být nový a v bezvadném stavu. Inzerovaný předmět musí být prodán prostřednictvím autorizovaného prodejce. Inzerované ceny musi být v kanadských/amerických dolarech. Inzerované ceny produktů budou vypočteny tak, aby zahrnovali všechny poplatky platné pro doručení na vaši domácí adresu, včetně nákladů na poštovné a pojištění. Naše Záruka nejlepších cen se nevztahuje na případné reklamní či tiskové chyby, speciální ceny na podporu vzdělávání, omezené nabídky, rabaty, slevové kupóny, prémiové nebo bonusové nabídky, nabídky zboží zdarma, nabídky omezené časem nebo minimálním množstvím, výprodeje, likvidace, clo, objednávky prostřednictvím kreditních karet nebo PayPal či zvláštní finanční nabídky.

Objednávky stejné ceny umístěné pod našimi Zásadami záruk nejlepší ceny podléhají Podmínkách prodeje.