Skip to main content
Print Logo
Používáte starší prohlížeč, který nejsme schopni plně podporovat. Vaše zkušenosti s našimi stránkami mohou být méně než optimální vzhledem k našemu zaměření na výkon, bezpečnost a spolehlivost. Zvažte upgrade vašeho prohlížeče, pokud máte problémy s použitím našeho webu. Dozvědět se více

O nás

Firemní kancelář Silver Gold Bull

Jsou s námi desítky tisíc spokojených zákazníků, kteří vzali svou finanční budoucnost do vlastních rukou prostřednictvím investic do zlata a stříbra. Náš závazek k vám je poskytovat mimořádné služby v celé vaší nákupní zkušenosti drahých kovů. Tisíce lidí jako jste vy zanechalo svědectví o našich službách, vysoce kvalitních produktech a skutečném závazku k poskytování snadné a bezrizikové cesty nákupu zlata a stříbra. Podívejte se na hodnocení třetích stran zde.

Budujte svůj majetek v uncích.

Užijte si nejaktuálnější tržní ceny

Chápeme váš zájem sledovat trh a vhodný čas nákupu ve snaze získat více uncí za nižší cenu. U nás nakupujete v nejaktuálnějších tržních sazbách. Naše ceny aktualizujeme každou minutu ihned po otevření burzy, takže víte, že máte nejlepší nabídku. Naše tržní data získáváme z Xignite, jednoho z největších poskytovatelů dat na světě. Zjistěte přesně, kdy je cena za zboží, o které máte zájem, nejvýhodnější a využijte vaší příležitosti na trhu. Nastavit spotové upozornění.

Získejte svou direktivu mincovny produktů

Pokud nakoupíte u nás, získáte produkt, který jsme obdrželi přímo od mincoven, rafinerií, a prověřených dodavatelů, včetně Královské kanadské mincovny. Máte záruku, že vaše objednávka bude podrobena pečlivým kontrolám a řadě kontrol, které zajišťují pravost zboží. Vaše zásilka bude sledována až k vašim dveřím a bude vydána pouze proti vašemu podpisu.

Promluvte si s ostřílenými obchodníky

Máte před vstupem na trh nějaké otázky? Náš přátelský prodejní tým a obchodní veteráni jsou zde, aby vám pomohli a provedli vás celým procesem. Při práci s námi si budete užívat garantovaný zdroj a těžit z našich konexí světové třídy - není zde žádná objednávka, kterou bychom neuměli naplnit. Naše regály udržujeme plné, takže vaše objednávka je k vám dopravena rychleji.

Kupujte či prodávejte, ponechte si či uskladněte, po celém světě

Trhy pracují ve dvou směrech, my také. Zeptejte se nás na cenovou nabídku jakéhokoliv drahého kovu, který chcete proměnit v hotovost - je to tak snadné. Ať už se jedná o geopolitické riziko nebo nedostatek místa, plně pojištěné úložiště vašeho zlata a stříbra je vždy dobrý nápad. Další informace o našem programu skladování. Usnadníme vám uskladnění v nejlepších světových auditovaných přidělených i segregovaných depozitářích.

Vaše informace u nás zůstanou v soukromí

Respektujeme vaše osobní údaje. Všichni, od našeho prodejního týmu až po správce našeho systému, dodržují přísné protokoly, aby byla vaše data v bezpečí. Vaše osobní údaje nebudou prodávány třetím stranám. Naše technologie a procesy jsou navrženy tak, aby vaše data nepadla do rukou jiných lidí. Více se dočtete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Zadání objednávky u nás

Dokončit u nás objednávku můžete online nebo nám zavolejte pro uzamčení vaší ceny. Pokud jste nový investor do drahých kovů nebo chcete vědět více o naší společnosti, přečtěte si náš návod pro investory.